طراحی سایت را به کجا بسپاریم؟


طراحی سایت را به کجا بسپاریم؟

امروزه در سراسر کشور و در تمامی استانها مراکز طراحی سایت مستقر هستند و خدمت دهی می کنند. بدون شک تعداد این مراکز و شرکتها بسیار بالا هستند این اتفاق هم باعث راحتی مشتری شده و هم دشواری آن . راحتی از این جهت که تعداد بالایی این خدمت را ارائه می دهند و وب سایت خود را می توانند به آنها بسپارند و دشواری به این دلیل که انتخاب از بین آنها امری کاملاً پیچیده و سخت است. هر مرکز طراحی وب سایت مدعی است که بهترین کیفیت را در پروژه ها رعایت کرده و هزینه های آنها معقول و به صرفه است. حال این کاربر و صاحب کسب و کار چگونه این مرکز را انتخاب کند؟

- نوع برنامه نویسی و طراحی سایت : شما باید امکانات مد نظر خود را برای سایت در نظر بگیرید و با بیان آن به کارشناسان طراحی بهترین نوع طراحی سایت را انتخاب کنید. برخی از پروژه ها پروژه های سنگینی هستند و استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان و آماده برای آنها محدودیت ایجاد می کند و این اتفاق باید با استفاده از برنامه نویسی در تکنیک خاص صورت بگیرد .
- نحوه پشتیبانی : یکی از دغدغه‌های مهم مشتریان این است که وضعیت کار آنها در صورت بروز مشکل به چه شکل خواهد بود. به خصوص در مورد
طراحی سایت که با دنیای برنامه نویسی مواجه هستیم و امکانات به صورت تدریجی اضافه می گردد. مرکزی را انتخاب کنید که نحوه پشتیبانی آنها به صورت مداوم بوده و با صبر و شکیبایی پاسخگوی شما خواهند بود.
- بررسی پروژه های انجام شده توسط آنها: یکی از مواردی که حتما مشتریان به آن توجه می کنند، پروژه ها و
طراحی وب سایت انجام شده توسط شرکت ها است. این موضوع نه تنها در مورد ظاهر این سایت ها مهم است بلکه در مورد امکانات و امنیت نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
- عدم محدودیت در طراحی سایت : برای مثال شما در ابتدای کسب و کار خود هستید و بعدها قصد دارید که
طراحی سایت خود را توسعه دهید و در این مرحله تنها به یک وب سایت ساده نیازمندیم. شما باید مرکزی را انتخاب کنید که در آینده محدودیتی برای اضافه کردن امکانات جدید نداشته باشند و از نظر فنی قابلیت های مرتبط به امر طراحی وب سایت را داشته باشند.
- جایگاه خود سایت طراح : زمانی که شما نیاز به یک سایت کامل دارید و قصد دارید با کلمات کلیدی خاص در صفحات اول گوگل قرار بگیرید انتخاب شما باید بسیار هدفمند باشد. شما باید مرکزی را انتخاب کنید که خود آن شرکت در جایگاه مناسبی در گوگل با کلمه
طراحی سایت قرار داشته باشد و عیار آن سنجیده شده باشد.
- ظاهر خود سایت طراح : وقتی شما نیاز به طراحی سایت با گرافیک عالی دارید باید به گرافیک سایت خود طراح نیز توجه کنید و ببینید آیا می تواند نیاز های مد نظر شما را برطرف کند. در این انتخاب تنها زیبایی سایت را لحاظ نکنید و دسترسی پذیری سایت را نیز از اولویت ها قرار دهید.

- نحوه برخورد با شما : رفتار مجری طرح را قبل از سفارش پروژه کاملاً بررسی کنید.

- نظر مشتریان قبلی: شاید نظر مشتریان قبلی که سفارش طراحی سایت خود را به مرکز سپردند مهمترین عامل انتخاب باشد و با استفاده از این نظرات بتوانید طراح پروژه خود را مشخص کنید.