چگالی کیبوردها متناسب با کرج


 

اگر شما به تازگی قصد طراحی سایت را دارید و می خواهید به کسب و کار خود رونق بهتری بدهید باید این را در نظر بگیرید که تنها طراحی سایت کافی نیست و شما باید سایت خود را نیز به بهترین نحو ممکن ارتقا دهید. بهینه سازی سایت بدون شک مهمترین دلیل پیشرفت هر وب سایت خواهد بود که در اینجا سعی داریم به بررسی چگونگی کیبورد ها و کلمات اصلی سایت برای کسب و کارهای کرج بپردازیم.

دقت داشته باشید که اگر شما می‌خواهید سایت خود را در منطقه یک کرج به کاربران معرفی کنید پس باید کلمات شما حول محور کرج باشد. برای درک بهتر یک مثال در نظر گرفته ایم. شما قصد ارائه خدمت طراحی سایت در کرج را دارید پس باید کلمات کلیدی شما خود محور کرج طراحی سایت و کرج باشد و بدون شک که ترکیبی از این دو که برابر است با واژه طراحی سایت در کرج. شما باید به گونه‌ای کلمات کلیدی سایت خود را انتخاب کنید که به صورت بسیار تکراری و هرز نامه در نظر گرفته شود و نه اینکه تعداد بسیار پایین باشد و از نگاه موتور های جستجو و ربات های خزنده کلمه مهمی دیده نشود.

سعی کنید در هیچ کاری افراط و تفریط را لحاظ کنید و seo نیز بسیار مهمتر است.

 

چگونه کلمات را انتخاب کنیم؟

ابتدا ببینید خود شما مهمترین کلمه سایت خود را چه می دانید و سپس چند کلمه مهم سایت خود را استخراج کرده و یادداشت کنید. ببینید مشتریان شما با چه کلماتی شما را جستجو خواهند کرد و البته اینکه کدام جملات کوتاه تر است. بعد از این مرحله و نوشتن تعداد کلمات کلیدی سعی کنید دو کلمه اصلی سایت خود را به عنوان مادر همه کلمات قرار دهید و مابقی را به عنوان کلمات فرعی لحاظ کنید. در مثال بالا کلمه طراحی سایت در کرج می ‌تواند به عنوان کلمه مادر و کلماتی مانند طراحی وب در کرج و یا ساخت سایت در کرج به عنوان کلمات فرعی در نظر گرفته شود. سعی کنید بیشتر انرژی خود را بر روی کلمات مادر قرار دهید و بدون شک کلمات دیگر نیز در کنار پیشرفت کلمات اصلی پیشرفت خواهند داشت.