طراحی سایت در اولویت ماست ..


در کار طراحی سایت تنوع زیادی وجود دارد که این تنوع به خواست مشتری انجام می شود اما در بطن ماجرا و در دل اصلی هر سایت بخشی از کدها یکسان است. البته این موضوع به میزان آپشن های هر سایت و میزان انتظار کارفرما از طراحان و طراحی سایت بستگی دارد.
شاید برخی بگویند داشتن سایت کار آسانی است و با صرف کمترین هزینه و زمان یک وب سایت در اینترنت داشت اما واقعا این وب سایت ها می تواند تاثیری بر کار و افزایش فروش و گسترش زمینه ی فعالیت ها داشته باشد. در هر صنف و فعالیتی مشتری در ارجعیت قرار دارد و توجه به خواسته و نیاز مشتری از مهمترین و موثر ترین نوع سرویس دهی است که موجب جلب رضایت مشتری گردد.
جلب مشتری از یک حیث اهمیت دارد که موجب فروش می گردد اما مهمتر از آن جذب مشتری برای خرید دوباره و چندباره است. در اصطلاح کاری می گویند که مشتری با خود مشتری بیاورد.

طراحی سایت باید بتواند مشتری را جذب کند و او را تشویق کند تا از شما خرید کند و از محصولات شما استفاده نمایند. در حین طراحی باید نیازهای کاربر را مد نظر قرار داد و با توجه به سوالاتی که برای بدست آوردن پاسخ آنها به سایت شما مراجعه کرده، وب سایت را طراحی نمود و علاوه بر رفع نیاز دارای ظاهر قدرتمندی باشد و در آن موارد تبلیغاتی و جذب مشتری رعایت گردد.
گروه مهندسی
رایان طی سالیانی که در راه طراحی سایت فعالیت می کند به وضوح با نیازهای کاربران آشنایی دارد و اشرافی بر روی سلیقه ی کاربران اینترنتی دارد که در وب سایت ها چه توقعاتی داشته و دارند. در پس پرده یک سایت اتفاقات زیادی رخ می دهد که موجب می شود تا تمامی سرویس ها بیست و چهار ساعته و همه وقت در اختیار کاربر باشد.
آپشن های هر سایت با سایت های دیگر متفاوت است. برخی نیاز دارند تا بتوانند خدماتی را از طریق وب سایت ها به مشتریان خود ارائه دهند. از قبیل امکان دریافت بلیت اینترنتی، رزرو هتل ها و صندلی ها، پرداخت اینترنتی و یا خدماتی مثل دانلود و آپلود فایل ها، دریافت رمزها و کدهای نرم افزاری و ... و خدماتی از این قبیل می باشد البته خدمات در حوزه
طراحی سایت گسترده است و بسته به نیاز کارفرما بر روی سایت راه اندازی و کدنویسی می شود.
وقتی که شما از یک سایت فروشگاهی بازدید می کنید تنها ظاهر و صفحات آن را مشاهده می کنید و قظعا اطلاع ندارید که در پشت پرده این سایت چقدر پیچیده برنامه نویسی شده است.