طراحی سایت و فواید آن برای شرکت های کوچک


شاید برخی فکر می کنند وجود یک سایت تنها برای موسسات و شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ کارآمد است و طراحی سایت برای شرکت های کوچک ارزش و فایده ای ندارد. اگر این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید می بینید که نه تنها طراحی سایت برای شرکت های کوچک مهم است که فوایدی که این اتفاق در کسب و کار شما دارد بیشتر از کسب و کارهای بزرگ است.


- شرکت های کوچک نیاز به اعتبار دارند
یکی از فوایدی که
طراحی سایت دارد اعتبار بخشی به شرکت و کسب و کار شما می باشد و زمانی که کاربر اسم یا برند شما را جستجو می کنند و با وب سایت شما در گوگل مواجه می شود تا حد زیادی روی مشتری یا همان کاربرد تاثیر مثبتی گذاشته‌اید.

اطلاع رسانی به مشتریان از طریق سایت
شما می توانید از طریق قسمت تازه های اطلاعیه های سایت به کاربران خود اطلاع رسانی کنید و همچنین از طریق خبرنامه می توانید برای آنها ایمیل اطلاع رسانی ارسال نمایید.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها
طراحی سایت باعث می‌شود بسیاری از هزینه‌های شما در تبلیغات و چاپ بنر و تراکت کنار گذاشته شود و بسیاری از مشتریان در فضای مجازی از طریق سایت شما جذب گردند.

همیشه و همه جا در دسترسید
خیلی از تبلیغات مقطعی است و یا در ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس نیست و محدود به یک تایم خاص و یا یک مکان خاص می باشد ولی
طراحی سایت این قابلیت را به شما و سایت شما می‌دهد که همیشه و به صورت مداوم برای همه کاربران در هر جایی از کشور و یا حتی خارج از کشور در دسترس باشید.

مشتریان واقعی را هدف قرار می دهید
زمانی که شما از طریق بنر یا تراکت و یا پیام های بود که از طریق اس ام اس که از طریق ایمیل شروع به بازاریابی می کنید درصد بالایی از این تبلیغات به دلیل اینکه خیلی از این افراد مشتری واقعی در این حوزه محسوب نمی شود از بین میرود ولی
طراحی سایت این قابلیت را به شما می دهد که تنها افرادی که مشتری واقعی هستند و شما را برای دریافت خدمات جستجو می‌کنند با شما در تماس باشند.

بازاریابی در وسعت بیشتر

تبلیغات در حالت عادی مختص به یک منطقه و یک شهر خاص است ولی وجود یک سایت این بازاریابی را نه تنها در سطح استان کشور حتی در سطح خارج از کشور نیز ممکن می‌کند.

صرفه جویی در زمان صرف شده

زمانی که شما صرف تبلیغات طراحی سایت و همچنین اطلاع رسانی از طریق وب سایت می‌کنید بسیار کمتر است از تبلیغات محلی.