کدام سایتها گوگل را عاشق خود می کنند!


کدام سایتها گوگل را عاشق خود می کنند!

تمامی وب سایت ها نه تنها در حوزه طراحی سایت از نظر ظاهر و امکانات با هم در رقابت هستند که رقابت اصلی آنها در جستجوی نتایج گوگل و قرار گرفتن در رتبه های اول آن است. همه سایت ها سعی دارند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند ولی باید توجه کرد که در صفحه اول گوگل تنها قابلیت قرار گرفتن تعداد خاصی وبسایت وجود دارد که از نگاه گوگل لیاقت و صلاحیت قرار گرفتن در این رتبه را دارند. در مورد کلمات کلیدی پر جستجو که در حوزه آن طراحی سایت بسیار انجام شده است ل تنها عاشق سایت‌های می‌شود که از نگاه آن تمام فاکتورهای لازم برای ارتقا را داشته باشند.

چه کنیم گوگل عاشقمان شود!

بروزرسانی منظم و پریودیک :
به روز رسانی محتوا و انتشار پست های جدید همچنان از اولویت‌های مهم گوگل برای امتیاز دهی به وب سایت ها و ارتقا در موتورهای جستجو به حساب می آید و هر اندازه مطالب انتشار یافته شما از نظر کیفیت عالی باشد این امتیاز دوچندان می‌شود. سعی کنید بلافاصله بعد از
طراحی سایت شروع به انتشار مطالب جدید با کیفیت محتوای مناسب کنید و منتظر بمانید گوگل به مطالب شما امتیاز دهد. سعی کنید به طور منظم عملیات آپدیت را انجام دهید و مدتی سفت و مدتی شل نگیرید!

- کپی نکنید لطفا !
خیلی از وبمسترها و مدیران تصور می کنند کپی یعنی میانبر به سمت موفقیت ولی کپی یعنی میانبر به سمت نابودی سایت ! بگذارید جور دیگر عنوان کنم. اگر اصلا سایت خود را بروز نکنید بهتر است تا پست کپی انتشار دهید. گوگل عاشق مطالب و محتویات نو و جدید است .  گاهی در
طراحی سایت مطالب کپی لطمه ای به سایت شما می زند که مدت ها زمان می برد تا سایت شما دوباره احیا شود.

- کیفیت را فدای کمیت نکنید
درست است که به روزرسانی یک امتیاز مورد و برای سایت شما محسوب می شود ولی این دلیل نمی‌شود که شما هر مطلب بی کیفیتی را تنها برای به روز رسانی و آپدیت در سایت خود قرار دهید. یک مقاله قوی ده برابر مطالب متوسط و ضعیف کارایی دارد‌.

- ارور های سایت خود را به کمترین حد ممکن برسانید.

معمولاً پس از طراحی سایت و ثبت در وبمستر گوگل ارورهای ۴۰۳ و ۴۰۴ بعد از مدتی از طریق وب مستر گزارش می شود . هر اندازه که شما بتوانید این ارور ها را به صورت منطقی و به صورت درست برطرف سازی قدمی به سوی موفقیت برداشتید.

- سایت خود را با الگوریتم های جدید گوگل آپدیت کنید.
گوگل سالانه قوانین و الگوریتم های جدیدی را ارائه می کند و طی گزارشی اعلام می‌کند این الگوریتم ها در امتیاز دهی سایت ها توسط این موتور جستجو تاثیر گذار است. رعایت همه موارد عنوان شده توسط گوگل می تواند منجر به ارتقای سطح سایت شما و در نتیجه رسیدن به جایگاه اول گوگل شود.

گوگل را متقاعد کنید که من بهترین مطالب را منتشر می کند و روبات های این موتور جستجوگر محبوب را به سمت صفحات خود تحریک کنید مطالب جدید و با کیفیت شما را در نتایج جستجوی خود قرار دهند.