یک طراحی سایت چه زمانی به سود دهی می افتد؟


یک طراحی سایت چه زمانی به سود دهی می افتد؟

 

خارج از بحث سایت های سازمانی و دولتی هدف اصلی سایت های کسب و کار از سایت های شخصی و طراحی وب سایت رسیدن به سود مالی مناسب است. بسیاری از سایتها این رویا را در سر می پرورانند و برای رسیدن به این سود دست به اقدامات زیادی می زنند که از قبیل آنها می‌توان طراحی سایت با هزینه های بالا ، دیزاین و ظاهر عالی ، سرعت بارگذاری مناسب استفاده از تصاویر سفارشی و عالی ، پشتیبانی ۲۴ ساعته دسترس پذیری خوب و خیلی از موارد دیگر می ‌زنند. سعی داریم مهمترین را رسیدن به سوددهی بالا در سایت راه به شما معرفی کنیم.
بدون شک مهمترین و اصلی ترین راه برای رسیدن به سود مالی مناسب از طریق
طراحی سایت ارتقای سطح سئو سایت یا همان رسیدن به صفحه اول گوگل است. اگر آشنایی نسبت به عبارت سئو ندارید می‌توان این کلمه را به صورت ساده به این گونه بیان کرد که به معنای رسیدن شما به صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی و تخصصی سایت شما است. در گذشته و امروزه همچنان بیشترین جستجو توسط افراد مختلف از طریق گوگل صورت می گیرد و هر شخصی برای دریافت خدمات مورد نظر خود به رتبه های اول گوگل مراجعه می‌کند‌ .

راههای ارتقا سئو :

- بروزرسانی :
آپدیت یا همان به روز رسانی سایت از نظر محتویات یکی از مهمترین عوامل ارتقاء سئو سایت و همچنین بهینه سازی در موتورهای جستجوی گوگل است. اگر شما پس از
طراحی سایت به معیارها و اهدافی که قبل از انجام پروژه داشتید نرسیدید و جایگاه مناسبی در صفحات اول گوگل ندارید می‌توانید بروز رسانی محتوا و ارسال پست های جدید را امتحان کنید و شک نکنید که ضرر نخواهید کرد!

- کپی مطالب ممنوع:
اگر تاکنون از وبسایت های دیگران مطالبی را کپی می کردید از این پس این کار را متوقف کنید و سعی کنید با ارسال مطالب جدید گوگل را متقاعد کنید که شما سعی در ایجاد محتوای جدید دارید.

- سعی کنید از سایت های دیگر لینک دریافت کنید.

مطالب و نوشته های خود را به همراه لینک منبع و کلمات کلیدی خود در سایت های دیگر به خصوص سایت های متناظر و مشابه خودتان قرار دهید و از آن طریق به طور مستقیم و هم به صورت بک لینک سبب ارتقای بهینه سازی سایت خود شوید. گوگل تمام این لینکها را بررسی می‌کند و متناسب با نوع نوشته و  نوع وب سایت به شما امتیاز دهی می‌کند که این سبب ارتقاء سایت شما در موتور جستجو خواهد شد. برای مثال اگر شما در زمینه طراحی سایت فعالیت دارید سعی کنید از سایت های که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت دارند لینک تهیه کنید و مطالب خودتان را در این سایت‌ها منتشر کنید و کاربران و هم گوگل را تحریک کنید شما را بیشتر از قبل پیگیری کند‌.
شبکه های اجتماعی خود را فعال کنید و توسط آن پالس مثبت به سایت خود ارسال کنید. شبکه های اجتماعی از دو طریق معرفی برند شما به صورت مستقیم برای کاربران و همچنین ارسال پالس مثبت به سایت می‌تواند منجر به ارتقای شما شود.

بیشتر کاربران و مشتریان برای دریافت یک خدمت خاص ، جستجوی کلمه کلیدی از طریق گوگل به صورت میانگین ۳ سایت اول را بررسی می‌کنند و اگر شما بتوانید یکی از این سه سایت باشید بدون شرح به سود مالی بسیار مناسبی خواهد رسید و در آن زمان است که طراحی سایت شما نتیجه داده و از نظر مالی نیز به معیارهای مدنظر خود می‌رسید.