ایندکس سریع صفحات پس از طراحی سایت


 

ایندکس سریع صفحات پس از طراحی سایت

یکی از مواردی که وبمسترهای حرفه ای بعد از طراحی سایت به آن توجه ویژه دارند موضوع ایندکس سایت در موتورهای جستجو گوگل است. ایندکس نقش مهمی در نمایش بهتر سایت در گوگل را دارد و در ادامه این پست در مورد این موضوع بحث می کنیم.
ایندکس سایت یعنی چه؟
ایندکس به معنای ثبت صفحات وب سایت در گوگل است که در نتیجه باعث نمایش در جستجوهای گوگل می شود. به طور کل سایت ها پس از مدتی به صورت خودکار و به صورت اتوماتیک ایندکس می شوند و این اتفاق باید زمانی رخ دهد که
طراحی سایت شما به پایان رسیده باشد و هیچ مشکلی در اجرای کدها وجود نداشته باشد.
راه های ایندکس سریع صفحات سایت :
- استفاده از وبمستر : گوگل وبمستر فضایی رایگان است که در اختیار کاربران و صاحبان سایت ها قرار می گیرد و مدیریت سایت و صفحات ایندکس شده در گوگل را بر عهده دارد. هنگامی که عملیات
طراحی سایت شما به پایان می رسد و نوبت به ثبت در گوگل می شود این ابزار دست به کار می شود. شما با ثبت سایت خود در گوگل وبمستر و تایید به عنوان صاحب سایت می توانید مطابق تصویر از قسمت ... سایت خود را fetch کنید تا به سرعت در گوگل قرار گیرد.

در مرحله بعد شما می توانید تعیین کنید که تنها همین صفحه ایندکس شود یا این همه صفحه و تمام لینک های موجود در آن صفحه. بعد از این کار صفحات شما به سرعت ایندکس خواهد شد.

- استفاده از متاتگ هایی برای ایندکس سریع تر

- بروزرسانی منظم : آپدیت و بروزرسانی مداوم سایت یکی از مهمترین فاکتورهای سئو و ارتقا در گوگل است. تولید محتوای جدید پس از طراحی سایت و تکرار این کار در بازه ی زمانی معین سایت شما را سریعتر ایندکس می کند . برای مثال سایت های خبری به دلیل ارسال مطالب زیاد در روز صفحات سایت به سرعت در گوگل ایندکس می شود. تولید محتوای جدید این اتفاق را سرعت می بخشد.

ایندکس سریع چه فایده ای دارد؟
این اتفاق باعث می شود بلافاصله بعد از طراحی سایت ، وب سایت در گوگل ثبت شده و در نتایج به سرعت جستجو شود. علاوه بر این مدیریت صفحات و ایندکس مجدد بعد از تغییرات به آسانی امکان پذیر است.