نقش سئو در بازدهی طراحی سایت


 

نقش سئو در بازدهی طراحی سایت

اگر شما صرفا فقط قصد راه اندازی یک سایت و قرار دادن محتویات خود را دارید و به سئو سایت خود فکر نکرده اید نباید منتظره سود مالی مناسبی باشید. تا به حال با خودتان فکر کرده اید که چرا برخی از سایت ها در رتبه اول گوگل قرار دارند و بعضی از سایت ها رتبه های مناسبی ندارند؟ چرا طراحی سایت برای بعضی مشاغل منجر به درآمد زایی بالا و بعضی از سایت ها بدون هیچ سود مالی می شود؟
هزاران سایت در هر کشور راه اندازی شده و فعالیت می‌کنند. ولی اینکه صفحه اول گوگل تنها قابلیت ۱۰ سایت را برای نمایش دارد! قرار گرفتن در صفحه اول گوگل رویای بسیاری است وبمستر هاست که البته کار بسیار سختی است. تقوی بند بیشترین مشتریان
طراحی سایت قصد دنبال کردن سئو را ندارند فصل اول فقط سایتی برای معرفی رزومه خود ایجاد می کنند. ما در این مقاله سعی داریم توضیح دهیم سئو تأثیر فوق‌العاده‌ای در بازدهی طراحی سایت شما خواهد داشت.
سئو چیست؟ سئو و بهینه سازی سایت به معنی قرار گرفتن سایت با یک سری از کلمات کلیدی خاص در صفحات اول گوگل و یا موتورهای جستجوی دیگر است. این اتفاق ممکن است برای یک کلمه بسیار عالی پیش رفته و برای کلمات دیگر بسیار ضعیف.

سئو چه فوایدی دارد؟
- نمایش در رتبه های اول گوگل : بدون هیچ تردیدی هدف هر کاربر از
طراحی سایت رسیدن به سود مالی بیشتر و معرفی هرچه بهتر در فضای اینترنت است. نمایش در رتبه های اول گوگل باعث می‌شود شما بیشتر از قبل معرفی شوید.
- افزایش بازدید: زمانی که شما جایگاه مناسبی در گوگل و مابقی موتورهای جستجو دارید بدون شک تعداد ورودی مستقیم و ورودی از گوگل به سایت شما زیاد خواهد شد و ترافیک سایت شما افزایش خواهد یافت که این هدف بسیاری از مدیران وب‌سایت‌ها است.
سود مالی فوق العاده : هنوز هم بیشترین مشتری در فضای مجازی از طریق گوگل وارد میشود و همچنان گوگل حرف اول را در جذب مشتری برای هر سایت می‌زند. زمانی که شما با هر خدمتی و با هر کلمه کلیدی در رتبه‌های اول این موتور جستجو هستید بیشترین کاربر و بازدید کننده را جلب خواهید کرد. تمام افرادی که از این طریق وارد سایت شما میشود مشتری هستند خوب شما باغان کردن این مشتریان برای دریافت خدمات از سایت شما سود مالی خود را تضمین می کنید. رتبه‌های اول رویای تمام سایت هاست ولی تنها سایت هایی به این جایگاه می رسند که
طراحی سایت و سئو همزمان قدرتمند باشد و در کنار هم پروژه کامل را تشکیل دهد.
معرفی برند شما : وقتی کاربران با جستجوی حرف کلمه کلیدی در یک حوزه کاری شما را به عنوان رتبه های اول مشاهده می‌کنند ناخواسته شما را در ذهن خود ذخیره می‌کنند و کم کم شما به عنوان برنده در حوزه فعالیت خود مطرح می شوید کین بهترین بازی های یک سایت در فضای مجازی می باشد. برند شده اند نزد کاربران کم کم باعث ورود مستقیم از طریق وارد کردن آدرس سایت توسط کاربران می شود.

امکان همکاری با سایتهای مرتبط : وقتی شما بیشتر در معرض دید کاربران هستید و به عنوان یک برند در ذهن مشتری و همکاران مطرح می شوید می توانید منتظر دریافت پیشنهادات همکاری و یا دریافت نمایندگی از طرف سایت های نظیر باشید.