ویژگی های هاست عالی در طراحی سایت


 

ویژگی های هاست عالی در طراحی سایت

خیلی از موارد کنار هم باعث می شود که طراحی سایت شما عالی و ایده آل شود. برنامه نویسی سطح بالا ، متا تگ ها، بهینه سازی تصاویر و هاست خوب. در اینجا ما سعی داریم یکی از این موارد را بررسی دقیق کنیم که آن هاست خوب است. هاست مناسب تا حد بسیار زیادی مدیر و کاربران سایت را در ارائه و دریافت خدمات کمک می‌کند. در ادامه مطلب ویژگیهای یک هاست عالی و فواید آن را بررسی خواهیم کرد.

هاست چیست؟ هاست یا سرور محیطی است برای قرار گرفتن و نگهداری کد ها ، تصاویر و بانک اطلاعاتی و نمایش آن به واسطه دامنه برای تمامی افراد در سراسر دنیا. هاست میزبان شماست برای طراحی سایت و اجرا و پردازش کدهای صفحات شما.

ویژگی های هاست عالی :
- سرعت بالا : سرعت بارگذاری سایت تاثیر مستقیم بر رضایت مدیران و کاربران دارد و از دیدگاه خیلی از وب مسترها اولویت اول در هر
طراحی وب سایت به شمار می آید. همچنین به اعتقاد و سئوکاران سرعت بارگذاری بالا باعث ارتقاء سئو سایت و بهینه سازی بهتر در موتورهای جستجو و به خصوص گوگل می‌شود.
- پشتیبانی خوب : مشکلات احتمالی در هاست و سرور اتفاقی طبیعی به شمار می آید که اگر پشتیبانی هاست مطمئن و قوی باشد نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.
- آپ تایم مناسب : آپتایم به معنی مدت زمان بالا بودن سایت و یا سرویس دادن هاست است که بدون شک هر چه قدر این تایم زمانی به صددرصد نزدیک باشد آپتایم مناسب‌تر خواهد بود هر چقدر زمان قطعی زیاد باشد مدت زمان دان بودن سایت یا همان قطعی سایت بیشتر خواهد بود.
- کانفیگ مناسب : کانفیگبه معنی پیکربندی هاست است و کانفیگ ضعیف ممکن است از خیلی جهات باعث لطمه به
طراحی سایت و سئو سایت شود به همین دلیل در زمان انتخاب هاست از کانفیگ استاندارد آن اطمینان حاصل کنید.
امنیت عالی: بخش زیادی از خطرات احتمالی یک سایت از طرف هاست یا همان سرور است. هاست خوب باید دارای امنیت ایده آل باشد که این خود منجر به
طراحی سایت عالی می شود. حتما در زمان انتخاب هاست از امنیت و نفوذ پذیری آن اطلاع پیدا کنید تا هم از اطلاعات خود و هم از اطلاعات کاربران محافظت کنید.
مکان سرور : مکان و لوکیشنی که هاست و سرور شما در آنجا قرار گرفته است و شما خدمت رسانی می کند موردی است که باید در خیلی از سایت ها رعایت شود. اگر بیشترین کاربران شما از یک کشور هستند سعی کنید هاست طراحی وب سایت خود را از همان کشور تهیه کنید تا هم سرعت بارگذاری و هم پشتیبانی قوی تری دریافت کنید.

فواید هاست مناسب : هاست خوب منجر به افزایش سرعت بارگذاری طراحی سایت و بهبود امنیت می شود و منجر به جلب رضایت صددرصدی کاربران و بازگشت مجدد آنها به سایت شما خواهد شد. علاوه بر این به شما اطمینان می‌دهد که خدمت‌ رسانی شما بدون وقفه و بدون هیچ مشکلی در هر ساعت از شبانه روز به بهترین نحو ممکن ارائه می شود.